01-07-2022

Imieniny: Haliny Mariana

GADŻETY

FIRMOWE

INDYWIDUALNE

KOSZULKI

Koszulki
Jeżeli jesteś osobą, która pragnie być dobrze postrzegana przez innych, powinieneś zainwestować w siebie. Nie ma sensu nosić nudnych ubrań, na które nikt nie zwraca uwagi. Czas najwyższy, abyś od dziś zainteresował się najmodniejszymi ubraniami, jakimi są koszulki z nadrukiem. To Ty będziesz dyktował modę w swoim otoczeniu i wzbudzał zazdrość tych, którzy jeszcze nie byli w naszym sklepie. Koszulka z nadrukiem sprawdzi się również jako prezent na wszystkie okazje. Oferujemy koszulki:
  • Wykonane metodą termonadruku w pełnym kolorze, druk solventowy na folii flex (gładkiej), koszulka dowolnego koloru 100 % bawełny. Na koszulce można umieścić zdjęcie, grafikę, obrazek, dowolny tekst.
  • Wykonane metodą termonadruku na folii flex w wybranym kolorze (dostępne kolory: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, szary, czarny); koszulka dowolnego koloru 100 % bawełny. Na koszulce można umieścić napis, grafikę wektorową.
  • Wykonane metodą sublimacji w pełnym kolorze, koszulka biała 50% poliester/50% bawełna. Na koszulce można umieścić zdjęcie, grafikę, obrazek, dowolny tekst.

katalogjak przygotowaćgaleria

Dekoracje Ścienne Reklama do wynajęcia net ekran.logosc.com Sklepik pływacki Obrazy na płótnie ZrobimyCiDobrze.net
Dekoracje Ścienne Reklama do wynajęcia net ekran.logosc.com Sklepik pływacki Obrazy na płótnie ZrobimyCiDobrze.net